Szkolenia z zakresu prawidłowej eksploatacji narzędzi diamentowych oraz technologii obróbki szkła

Szkło jest bardzo wdzięcznym ale również bardzo trudnym materiałem do obróbki.

Organizowane szkolenia mają za zadanie przybliżyć Państwu czy Państwa pracownikom zasady właściwego doboru narzędzi do konkretnej operacji (obróbki szkła), ich prawidłową eksploatację oraz  zapobieganie i radzenie sobie z problemami występującymi podczas tych operacji.

Aby dany proces technologiczny przebiegał prawidłowo nie wystarczy tylko właściwie dobrać narzędzie, ale trzeba dodatkowo dobrać do nich oraz do wykonywanego wyrobu właściwe parametry.

Większa wiedza na temat doboru narzędzi, parametrów obróbczych, stosowanych preparatów oraz właściwe wykorzystanie możliwości narzędzi i urządzeń, to konkretne korzyści dla Państwa zakładów.

Moje szkolenia dostosowywane są tematyką do konkretnych potrzeb, a obejmują między innymi zagadnienia z zakresu:

Szkolenia obejmują część teoretyczną oraz część praktyczną przy urządzeniach.

Dodatkowo podczas  szkolenia, możecie się Państwo zapoznać z metodami analizy i zarządzania narzędziami diamentowymi.

Zachęcam do uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach dotyczących prawidłowej eksploatacji narzędzi diamentowych oraz technologii obróbki szkła.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.