Osełki ceramiczne

Bardzo ważnym elementem prawidłowej eksploatacji narzędzi diamentowych jest ich właściwe ostrzenie podczas pracy.

Tak jak jest wiele rodzajów narzędzi diamentowych, tak istnieje wiele rodzajów specjalnych osełek ceramicznych przeznaczonych do ostrzenia konkretnej grupy narzędzi.

Nie powinno się ostrzyć wszystkich narzędzi jednym typem osełki, bo w jednym  przypadku będzie to prowadziło do szybszego zużycia narzędzia, a w innym konieczne będzie zużycie większej ilości osełki, aby uzyskać poprawę pracy narzędzia. Oba te przypadki prowadzą do niepotrzebnego zwiększenia kosztów produkcji.

CRT 4GLASS nie jest i nie będzie dystrybutorem osełek pochodzących z Chin. Są to produkty niejednorodne i niepowtarzalne pod względem technicznym.

Wszystkie osełki oferowane przez CRT 4GLASS są produkcji polskiej, które są wykonane zgodnie z moimi wymaganiami technologicznymi oraz pod odpowiednią kontrolą.

Od ponad 15 lat pracuję nad rozwojem osełek, aby zapewnić najlepsze możliwe efekty, co bezpośrednio przekłada się na wydajność i koszty produkcji.

Osełki wykonywane są w różnych wymiarach dostosowanych pod indywidualne potrzeby klienta, zarówno do podajników automatycznych jak i ostrzenia ręcznego.

Więcej informacji na temat właściwego doboru osełek oraz sposobu ich stosowania uzyskacie Państwo poprzez kontakt z CRT 4GLASS lub poprzez uczestnictwo w organizowanych przez nas szkoleniach.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.