O mnie

Robert Mazur

Nazywam się Robert Mazur i jestem właścicielem firmy CRT 4GLASS.

Pochodzę z rodziny która od trzech pokoleń jest związana z produkcją  szkła. Mój ojciec  był człowiekiem, który czerpał radość i przyjemność z tworzenia niestandardowych rozwiązań, które wyprzedzały czasy i usprawniały produkcję w wielu dziedzinach przemysłu.

To właśnie mojemu ojcu zawdzięczam moje umiejętności oraz zamiłowanie do tworzenia nowych rozwiązań, które pomagają obniżać koszty produkcji oraz zmniejszać wadliwość procesów.

Już w latach 70-tych, pomagałem ojcu w projektowaniu urządzeń, które z uwagi na solidność i jakość wykonania pracują do dzisiaj. Samodzielne prowadzenie biznesu rozpocząłem w latach 90 – tych i tak jest do dnia dzisiejszego.

Pracowałem bezpośrednio przy produkcji szkła zespolonego, meblowego oraz byłem jedną z osób które organizowały, a później prowadziły produkcję szkła samochodowego w Hucie Szkła SZCZAKOWA. 

Jestem współwłaścicielem firmy,  która jako pierwsza w Polsce  wprowadziła i opracowała technologię regeneracji narzędzi diamentowych metodą elektroerozji . Posiadam na swym koncie kilka patentów, a moje rozwiązania z powodzeniem pracują w największych zakładach przetwórczych, zarówno szkła meblowego jak i samochodowego.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza na  temat nowoczesnych technologii obróbki szkła oraz niestandardowe podejście do klienta, powodują, że CRT 4GLASS jest doskonałym partnerem do współpracy.

Przy projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, kieruję się zasadą, która brzmi: ‘’ Zrób to tak jak dla siebie” Jestem szczęśliwy, że mogę robić to co kocham i co daje mi zadowolenie z wykonywanej pracy, a Państwo możecie być pewni, że w każde wasze zlecenie  wkładam całe serce.

Współpracuję z partnerami z wielu branży, z którymi tworzymy zespół zdolny do podjęcia najtrudniejszych wyzwań z wielu dziedzin przemysłu.

Moje rozwiązania zmieniają rzeczywistość.

Zapraszam do współpracy oraz zapoznania się z moją ofertą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.